? Güller Turistik Hizmetler

KURUMSAL

1978 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan ailemiz, 1994 yılından itibaren şirketleşip öğrenci ve personel taşımacılığında bölgesinde uzmanlaşarak güvenilir bir servis firması olmuştur.

Amacımız , şirket bünyemizdeki araç filomuzu devamlı yenileyerek kaliteli, güvenilir, ve çağdaş bir taşımacılık hizmeti vermektir. Yaptığımız işin sorumluluğunun bilincinde olarak, misyonumuz hizmet kalitemizi hep daha ileriye götürmektir.
öğrenci taşımacılığı

Şirketimiz uzun senelere yayılan taşımacılık sektöründeki hizmetlerini her geçen gün daha da ileriye götürmek için her türlü yenilikleri bünyesinde uygulamış ve bu doğrultuda araçlarını daima yenilemiş ve servis taşımacılığına uygun olarak hazırlamıştır.

Sektördeki tüm değişikliklerin ve yeniliklerin uygulayıcısı olan şirketimizin tek amacı rahat, huzurlu ve güvenli olarak servis hizmet vermektir. Bu hizmet anlayışı içerisinde hizmet verdiğimiz bütün kuruluşları rahatlıkla referans olarak göstermekteyiz.

Şirket Merkezimiz iyi hizmet anlayışımızın bir göstergesi olarak en iyi şekilde dekore edilmiş olup gerekli her türlü ekipmana sahip  olarak hizmet vermektedir. Deneyimli personelimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

HABERLER & DUYURULAR

Uydu Takip Sistemi Araçlarımız GPRS sistemi ile uydudan takip edilmektedir.
? Devam?

Antibakteriyel Temizlik Tüm öğrenci ve personel servisi yapan araçlar yılda 2 kez bakterilere karşı ilaçlanarak dezenfekte ediliyor
? Devam?

Yeni Araç Filomuz 2014 model yeni araçlarla yenilenen filomuzla hizmet kalitemizi arttırarak devam ediyoruz.
? Devam?

omega replica blancpain replica mido replica ulysse nardin replica tissot replica Blancpain Replica Franck Muller Replica Omega Replica Patek Philippe Replica Watches Richard Mille Replica swiss replica watches